• Trollfjord Bredbånd

Trollfjord Bredbånd

Trollfjord Bredbånd er et ledende lokaleid bredbåndselskap i Nord-Norge.

Etablert i 2002 og har pr. 2018 25 ansatte. Kundemassen er på 7000 kunder fordelt i 14 nordnorske kommuner.
Vi leverer høyhastighets internett og TV fra Get.

Trollfjord Bredbånd er medeier i et av Norges mest moderne Datasenter og Nordfiber AS.

Dekningskart

Vi satser i Nord

Trollfjord Bredbånd leverer høyhastighets bredbånd i hele 14 kommuner. Kartet skisserer hvilke områder vi leverer i.
Ta kontakt med oss for å sjekke om vi kan levere til deg

Dekningskart

Trollfjord Bredbånd ansatte

NavnStillingE-post
Arild FredriksenDirektørarild@trollfjordbb.no
Kundesenter
Siri Benjaminsen Kundesenterleder siri@trollfjordbb.no
Ann Thrane Kundekonsulent Kraftann@trollfjordbb.no
Trude Cecilie BlokhusKundekonsulent Krafttrudececilie@trollfjordbb.no
Beate Rønning Kundekonsulent Bredbåndbeater@trollfjordbb.no
Marius Hov LauritzenKundekonsulent Bredbåndmarius@trollfjordbb.no
Gunn-Merethe MathisenKundekonsulent Bredbåndgunn.merethe@trollfjordbb.no
Henrik HansenKundekonsulent BredbåndHenrik@trollfjordbb.no
Nora EnoksenKundekonsulent Bredbåndnora@trollfjordbb.no

Odd-Ivar BergersenKundekonsulent Bredbåndodd-ivar@trollfjordbb.no
Jonatan KarlsenIKT-Lærling Kundesenterjonatan@trollfjordbb.no
Camilla MørkResepsjons- og logistikkansvarligcamilla@trollfjordbb.no
Marked
Marthe Hov Jacobsen Markedsjef marthe@trollfjordbb.no
Thomas Rønning Salgsjef thomas@trollfjordbb.no
Bjørn Magne DreyerBedriftsrådgiverbjorn@trollfjordbb.no
Tonje Delp Kunderådgiver Krafttonje@trollfjordbb.no
Geir Ove JohnsenKunderådgiver Markedgeirove@trollfjordbb.no
Einar Haugerud PettersenMarkedskonsulenteinar@trollfjordbb.no
Teknisk
Runar LyngmoTeknisk Sjefrunar@trollfjordbb.no
Stig DanielsenSenior Ingeniør telekomstig@trollfjordbb.no
Hans Christian Robertsen Driftskoordinatorhans@trollfjordbb.no
Martin KristensenNettverksingeniørmartin@trollfjordbb.no
Simen JohansenNettverkskonsulent simen@trollfjordbb.no
Arve BjarnesenSignalmontørarveb@trollfjordbb.no
Remi Knutsen Signalmontørremi@trollfjordbb.no
Stefan SkagtunSignalmontørstefan@trollfjordbb.no
Alexander PettersonSignalmontøralexander@trollfjordbb.no

Om andre selskapene