• Trollfjord Bredbånd

Trollfjord Bredbånd

Trollfjord Bredbånd er et ledende lokaleid bredbåndselskap i Nord-Norge.

Etablert i 2002 og har pr. 2021 37 ansatte. Kundemassen er på over 10.000 kunder fordelt i 15 nordnorske kommuner.
Vi leverer høyhastighets internett og TV fra Telia

Trollfjord Bredbånd er medeier i et av Norges mest moderne Datasenter og Nordfiber AS.

Dekningskart

Vi satser i Nord

Trollfjord Bredbånd leverer høyhastighets bredbånd i hele 15 kommuner. Kartet skisserer hvilke områder vi leverer i.
Ta kontakt med oss for å sjekke om vi kan levere til deg

Trollfjord Bredbånd ansatte

NavnStillingE-post
Arild FredriksenDirektørarild@trollfjordbb.no
Kundesenter
Siri Benjaminsen Kundeledersiri@trollfjordbb.no
Ann Thrane Kundekonsulent Fakturaann@trollfjordbb.no
Trude Cecilie BlokhusKundekonsulent Krafttrudececilie@trollfjordbb.no
Beate Rønning Kundekonsulent Bredbåndbeater@trollfjordbb.no
Gunn-Merethe MathisenKundekonsulent Bredbåndgunn.merethe@trollfjordbb.no
Nora EnoksenKundekonsulent Bredbåndnora@trollfjordbb.no

Odd-Ivar BergersenKundekonsulent Bredbåndodd-ivar@trollfjordbb.no
Alexander Karlsen MartinsenKundekonsulent Bredbåndalexander.martinsen@trollfjordbb.no
Morten VatndalKundekonsulent Bredbåndmorten@trollfjordbb.no
Andre MehusKundekonsulent Bredbåndandre@trollfjordbb.no
Victoria HaugnesKundekonsulent Bredbåndvictoria@trollfjordbb.no
Camilla MørkResepsjons- og logistikkansvarligcamilla@trollfjordbb.no
Marked
Thomas Rønning Salg- og Markedssjefthomas@trollfjordbb.no
Einar Haugerud PettersenMarkedskonsulenteinar@trollfjordbb.no
Tonje Delp Kunderådgiver Krafttonje@trollfjordbb.no
Geir Ove JohnsenKunderådgiver Markedgeirove@trollfjordbb.no
Bjørn Magne DreyerBedriftsrådgiverbjorn@trollfjordbb.no
Sigurd Vatne OlsenBedriftsrådgiversigurd@trollfjordbb.no
Teknisk
Runar LyngmoTeknisk Sjefrunar@trollfjordbb.no
Hans Christian Robertsen Driftslederhans@trollfjordbb.no
Marius Hov LauritzenNettverkskonsulentmarius@trollfjordbb.no
Stig DanielsenSenior Ingeniør telekomstig@trollfjordbb.no
Magnus PalmritzSenioringeniør Telekommagnus.palmritz@trollfjordbb.no
Martin KristensenNettverksingeniørmartin@trollfjordbb.no
Simen JohansenNettverkskonsulent simen@trollfjordbb.no
Torben GjerstadDriftskoordinatortorben@trollfjordbb.no
Geir Kyrre Flatøy OlsenSalesforce-utviklergeirkyrre@trollfjordbb.no
Peter LyngmoTilkallingsvikar radiomontasjepeter@trollfjordbb.no
Arve BjarnesenSignalmontørarveb@trollfjordbb.no
Remi Knutsen Signalmontørremi@trollfjordbb.no
Stefan SkagtunSignalmontørstefan@trollfjordbb.no
Alexander PettersonSignalmontøralexander@trollfjordbb.no
Joakim Berg JohansenTelekommunikasjonslærlingjoakim@trollfjordbb.no
Alexander SørensenTelekommunikasjonslærlingalexander.sorensen@trollfjordbb.no
Ahmad HajjarIKT Service Lærlingahmad.hajjar@trollfjordbb.no
Rubbert LianIKT Service Lærlingrubbert.lian@trollfjordbb.no